vjf
06 فروردین 1402 - 12:02

ژاپن؛ نخستین حریف تنیسورهای ایران در مقدماتی جهان

با انجام مراسم قرعه‌کشی مرحله مقدماتی رقابت‌های تنیس کمتر از ۱۴ سال، تنیسورهای ایران در نخستین گام به مصاف ژاپن خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، مراسم قرعه‌کشی مرحله مقدماتی رقابت‌های تنیس کمتر از 14 سال با حضور نمایندگان کشورهای شرکت‌کننده در کوچینگ مالزی برگزار شد که بر این اساس، تیم تنیس پسران کشورمان با تیم‌های ژاپن، اندونزی و پاکستان در گروه دوم قرار گرفت و در نخستین دیدار فردا باید به مصاف ژاپن برود.

در گروه اول تیم‌های کره جنوبی، تایلند، قرقیزستان و ازبکستان قرار دارند و در گروه سوم نیز هنگ‌کنگ، نیوزلند، چین تایپه و هند حاضر هستند. استرالیا، سنگاپور، قزاقستان و اردن نیز در گروه چهارم این رقابت‌ها جای دارند.

تیم پسران کشورمان امروز دو جلسه تمرین را در دستور کار داشت تا خود را آماده این دیدار کند. سام عطاران، کیارش صادقی زیدی و سروش معدنیان با هدایت فرشید زیدی در این رقابت حضور خواهند داشت.

گفتنی است از هر گروه دو تیم برای حضور در جمع هشت تیم برتر صعود خواهند کرد و دو تیم باقیمانده برای کسب جایگاه‌های نهم تا شانزدهم باید به رقابت بپردازند. در پایان این مسابقات چهار تیم راهی گروه جهانی خواهند شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1110682