vjf
06 فروردین 1402 - 17:09

مهاجرت معکوس در اردستان آغاز شده است

فرماندار اردستان ضمن اشاره به لزوم بهره‌مندی مدیران از جوانان دارای ایده گفت: مهاجرت معکوس در اردستان آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردستان،  سید محمدهادی احمدی طباء ظهر امروز در جلسه شورای اداری اظهار داشت: باید در سال جدید از انرژی و فکر جوانان استفاده کرد چون دارای ایده هستند و مدیری موفق است که بتواند از این جوانان استفاده کند و مدیران باید مردمی باشند.

وی افزود: اطلاع‌رسانی به موقع در شهرستان اردستان خوب بوده و 80درصد آن امیدوار کننده بوده که همه مسئولان باید با اصحاب رسانه همکاری کنند و کارهای خوبی هم در شهرستان اردستان انجام می‌شود که باید همه همراهی کنند تا در رشد تولید هم موثر باشیم و هیچ مسئولی حق ندارد در کارش مایوس باشد و باید امیدوار به آینده فعالیت کنند.

فرماندار شهرستان اردستان گفت: مهاجرت معکوس در شهرستان اردستان آغاز شده و ضمن این مهاجرت، رشد تولد هم در شهرستان افزایش پیدا کرده و مردم دستورات رهبر انقلاب اسلامی را هم در خصوص فرزندآوری برآورده کردند.

وی ابراز داشت: همه اداره‌ها باید در اسرع وقت آن‌هایی که شورای امر به معروف ندارند در این خصوص تلاش کرده و نسبت به راه‌اندازی این شورا اقدام کنند که نیاز واقعی جامعه است و باید به آن حتما پرداخته شود و مسئولان این نکته را در نظر داشته باشند که در جلساتی که شخصا دعوت می‌شوید حتما خودشان حضور پیدا کنند.

انتهای پیام/802/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1111205